KONST / Litografier / Färglitografi 12872288
nr 1287 2288
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 116/350, "Adam & Eva". Motivet: 37x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 november 2019
kl 18:27:24
100 kr
150 kr
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson
Karneval (Stig Lindberg)